Среда , Декабрь 11 2019

Mulţumirea Primarului or.Codru către locuitorii oraşului!

Dragi concetăţeni, după cum ştiţi Campania electorală pentru ocuparea funcției de primar al or.Codru s-a încheiat.

Aţi hotărît să mergem mai departe pentru încă 4 ani.

Tuturor celor care mi-au acordat votul de încredere le transmit sincerele mele mulţumiri. Încrederea pe care aţi investit-o în mine ca primar mă determină să muncesc cu devotament, perseverenţă şi implicare pentru înfăptuirea proiectelor pe care mi le-am asumat.

Rezultatele alegerilor demonstrează că v-aţi pronunţat hotărît pentru dezvoltarea oraşului nostru. Increderea pe care mi-ați acordat-o în toţi aceşti ani şi experienţa acumulată mă face să devin mai receptiv și mai înţelegător.

Sunt dispus să comunic cu toți locuitorii or.Codru , să nu amîn probleme Dvs şi să vă ofer ajutor și soluţii legale.